Anahtar Kelime Aracı

Google Anahtar Kelime Aracı

Güncel verilerle anahtar kelime araştırması yapmaya ne dersiniz?

Analizo'nun anahtar kelime aracı birden fazla kaynaktan verileri toplar ve işler. Google kelime analizi yapmak istediğinizde size çeşitli öneriler sunar. SEO çalışmalarınız için anahtar kelime bulmak istediğinizde işinizi kolaylaştırır ve size muazzam bir şekilde vakit kazandırır.

Google arama motoru sorgulara cevap verirken anahtar kelimeleri inceler. Kullanıcılar tarafından yazılan her ifade bir anahtar kelime olabilir. SEO çalışmalarında kelime analizi ve arama hacmi öğrenme gibi yaklaşımların değerli olmasının temel sebebi budur.

Analizo'nun anahtar kelime aracı aranma hacmi dahil olmak üzere sizi en uygun verilerle buluşturur. Google'da aranan kelimeler için doğru anahtar kelime analizleri yapabilirsiniz. Dilerseniz içerik plan oluşturmak için anahtar kelime bulmaya çalışabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Daima güncel verilere sahip yeni nesil SERP takip çözümü Analizo'nun anahtar kelime aracıyla ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarına hemen ulaşın.

 • Google kelime aramalarından yola çıkarak kullanıcılarına yanıtlar sunar. En çok kullanılan anahtar kelimeleri bilmek içerik optimizasyonu için önemlidir. Analizo'nun anahtar kelime aracı SEO anahtar kelimelerinizi saptamanızı ve bir plan oluşturmanızı sağlar.

  Analizo'nun anahtar kelime aracı sıralama elde edebileceğiniz kolay sorguları bulmanıza yardımcı olabilir. Anahtar kelime analizini olabildiğince kolaylaştırırsınız. Sadece web sitenizde hedefleriniz için anahtar kelime sorgulama yapmanız yeterlidir.

 • Anahtar kelime aracına bir kelime yazıp sorgulama yapmanız yeterlidir. Yaptığınız sorgu doğrultusunda tüm varyasyonlara hızlıca ulaşabilirsiniz. Anahtar kelimelerin aranma hacimlerini öğrenebilir ve sunulan sonuçların hepsini bir liste halinde görebilirsiniz.

  Sonuç listesinden özel seçimler yapabilir ve gerektiği şekilde filtreleme gerçekleştirebilirsiniz. Anahtar kelime aracımız sizi en isabetli verilerle buluşturur. Onu bir anahtar kelime oluşturucu olarak kullanabilir ve SEO çalışmalarınızın verimlilik düzeyini değiştirebilirsiniz.

 • Google Anahtar Kelime Planlayıcı gibi ücretsiz araçlar size çok sınırlı sayıda veri sunabilirler. Analizo sayesinde veri sınırlamalarından kurtulabilirsiniz. Analizo anahtar kelime aracımızla web siteniz için kolay kullanılabilir bir anahtar kelime planlayıcıya sahip olursunuz.

  Analizo her zaman kullanıcı deneyimini ön planda tutar. SEO anahtar kelimeleriniz için isabetli veriler elde ederken tüm cihazlardan hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz. Anahtar kelime araştırması konusunda Google arama sorgulamadan daha ötesine geçebilirsiniz.

 • Analizo bir ücretsiz anahtar kelime bulucu değildir. Tüm verilere sorunsuz bir şekilde erişebilmek için hizmet paketlerinden birini satın almanız gerekir. Herhangi bir satın alım yapmadan önce 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü başlatarak aracımızı test edebilirsiniz.

  7 günlük ücretsiz deneme sürümünü başlattığınızda Analizo'nun her zaman bir anahtar kelime bulucudan daha fazlasını size sunabildiğini görebilirsiniz. Anahtar kelimelerden oluşan veri kümemiz her gün yapılan düzenli taramalarla sürekli gelişmeye devam eder.

 • Analizo'nun veritabanı çok geniştir ve anahtar kelimelerin belirli bir kısmı her gün düzenli olarak güncellenir. Veriler anahtar kelimelerde yaşanan hacim değişikliklerine göre kontrol edilirler. Bir başka ifadeyle yüksek hacimli olanlar çok daha hızlı güncellenirler.

  Aylık güncellemelere ek olarak tam döngü güncellemeleri vardır. Üç aylık periyotlarla anahtar kelime veritabanımız tamamen güncellenmiş olur. Günlük ve üç aylık periyodik güncellemelerle anahtar kelime çalışmalarınızı kesintisiz bir şekilde devam ettirmenizi sağlarız.