Analizo Sıra Bulucu

https://

Kullanım Hakkı

Sorgu 0/15

Analizo'da her gün 15 adet sorgulama yapmak tamamen ücretsiz! Daha fazla sorgu yapmak ve sorguladığınız kelimeleri otomatik takip etmek için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Paketleri İncele
Sıra Bulucu

Google'da kaçıncı sıradasınız merak ediyor musunuz? Hemen öğrenin!

Google sıra bulucu aracına mı ihtiyacınız var? Sitem kaçıncı sırada diye merak mı ediyorsunuz? Analizo'nun sıra bulucu aracıyla tüm bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Sıra bulucu aracımız sayesinde anahtar kelimelerinizde kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Analizo'nun sıra bulucu aracıyla rakiplerinizin sıralamasını yakından takip edebilirsiniz. Anahtar kelimeniz konuma uygun olarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, sıralama takip aracıyla web sitenizin konumunu anlık olarak takip edebilme fırsatı elde edebilirsiniz.

Sırala takibinin amacı web sitenizin potansiyelini yakından görmektir. Bu sebeple anahtar kelimelerinizin konumunu net bir şekilde görebilmelisiniz. Sitenizin sıralamasını yakından incelemek için SERP takibine önem verip sıralama değişikliklerini kontrol etmelisiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni nesil SERP takip aracı Analizo'nun sıra bulucu özelliği hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını öğrenin.

 • Analizo tarafından geliştirilen sıra bulucu aracı belirli bir anahtar kelime için site sıralamasını görmenizi sağlar. Google'da kaçıncı sıradayım diye merak ettiğinizde kullanmanız gereken araçtır. Üstelik masaüstü ve mobil olarak farklı cihazlarda site sıralamasını kontrol edebilirsiniz..

  Analizo'da yer alan Google sıralama takip sistemini kullandığınızda anahtar kelimenizi her gün kontrol altında tutabilirsiniz. Böylece Google sıralama sorgulamayı otomatikleştirebilirsiniz. Analizo'yu ilk 7 gün ücretsiz olarak kullanmak için hemen kayıt olabilirsiniz.

 • Google'da internet sitenizin kaçıncı sırada olduğunu bilmek isterseniz bir sıra bulucu kullanmak iyi bir fikirdir. Analizo'nun site sıra bulucu aracı takip işlemlerinizi kolaylaştırır. Tek ihtiyacınız olan sitenizin adresini ve anahtar kelimeyi girdikten sonra sorgulama yapmaktır.

  Google'da sıra bulucu kullanmanın en pratik yönü sonuç sayfalarına tek tek göz atma zahmetinden kurtulmaktır. Her dil için ayrı ayrı arama yapmak yerine araç üzerinden site sıralaması sorgulama yapabilir ve SEO çalışmalarınızda epey bir vakit kazanabilirsiniz.

 • Google'da sitenizin kaçınca sayfada yer aldığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için anahtar kelimeye ve bir sıra bulucuya ihtiyacınız vardır. Analizo'nun web site sıra bulucu aracını işinizi kolaylaştırabilir. Site rank sorgulama dahil tüm işlemleri basit bir şekilde yapabilirsiniz.

  İnternet sitem kaçıncı sırada düşünmeyi bir kenara bırakın ve Analizo'da 7 günlük ücretsiz hesabınızı oluşturun. Site sıralaması sorgulama işlemleriyle anahtar kelimelerinizi yakından takip edin. Ayrıca otomatik sıra takip sistemiyle daha hızlı planlamalar yapın.

 • SEO sıralamalarınızı iyileştirmek için yaptığınız çalışmaları kapsar ve güncel verilere ulaşmak çok değerlidir. Analizo'nun sıra bulucu aracı verileri sürekli olarak güncel tutulur. Sıra bulucuyu kullanırken siz fark etmeseniz bile arka planda veriler işlenmeye devam eder.

  Her site sıralaması sorgulamasında güncel veriler elde edersiniz. Dilerseniz web sitesi sıra bulucuyu rakiplerinizin durumunu kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Analizo, her zaman kullanabileceğiniz uygun fiyatlı bir Google sıra bulucu programı için ideal seçimdir.

 • Google'da kaçıncı sayfada olduğunuzu gösterebilmek için sürekli veri taraması yaparız. Nitekim aracımızın nasıl çalıştığını görmek için size 7 günlük bir deneme sürümü hediye ederiz. Belirli bir site kaçıncı sayfada hemen görebilir ve tüm özelliklerimizi keşfedebilirsiniz.

  Artık sayfam kaçıncı sırada diye düşünmeyi bir kenara bırakın. Hemen Analizo'ya kayıt olun ve deneme süresini aktif hale getirin. Web sitesi sıra bulucu dahil tüm özelliklerinden yararlanın. Doğru verilerle SEO çalışmalarınıza en iyi şekilde yön verin.